“Eğitimde İyi Örnekler” Başvuruları Hakkında

Konferansımızda, öğrenmenin odağında bulunan ve onun temel varlık nedeni olan insanın yaşam boyu öğrenmesi ve nitelikli yetişebilmesi için en doğru, etkin ve verimli yöntemler, stratejiler, teknikler ve teknolojilerin geliştirilmesi için fikirlerin ortaya atılması ve tartışılması teşvik edilecektir. Bu bağlamda konferansımızda, eğitim/öğretim faaliyetleri ile ilgili, çeşitli kurum/kuruluşların destekleri kapsamında proje olarak hayat bulmuş iyi örneklerin sunulması ile bu örnekleri model alacak yeni uygulamaların geliştirilmesine katkı sağlanması adına “Eğitimde İyi Örnekler” oturumu düzenlenecektir.

Eğitimde İyi Örnekler oturumunda öğretmenlerin eğitimde iyi örnek teşkil edecek uygulamalarını sunarak diğer katılımcılar ile deneyimlerini paylaşması beklenmektedir.

Bu doğrultuda sunum yapmak üzere başvurmak isteyen öğretmenlerimizin aşağıda linki verilen başvuru dosyasını doldurarak zerrinareis@yahoo.com adresine e-posta göndermesi gerekmektedir. Başvuruyu sadece “proje sorumlusu” öğretmenler yapabilecektir.

Başvuru Dosyası

05/06/2018
953 defa okundu

İstanbul Üniversitesi

34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00