Kurullar

Yürütme Kurulu
Sevinç GÜLSEÇEN, İstanbul Üniversitesi
Aydın KOLAT, Türkiye Bilişim Vakfı
Ahmet TOSUNOĞLU, Türkiye Bilişim Derneği
M. Erdal BALABAN, Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı

Onur Kurulu
Prof. Dr. Mahmut AK (İstanbul Üniversitesi Rektörü) – FL2016 Konferansı Onursal Başkanı
Prof. Dr. Halis Yunus ERSÖZ (İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı)
Prof. Dr. Ergün YOLCU (İstanbul Üniversitesi Rektör Basın Danışmanı, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü)

Organizasyon Komitesi
Tahir ÖZGÜ, Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı
Zerrin Ayvaz REİS, İstanbul Üniversitesi
Çiğdem Selçukcan EROL, İstanbul Üniversitesi
Tarkan GÜRBÜZ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Murat GEZER, İstanbul Üniversitesi
Ahmet AYVALI, Türkiye Bilişim Derneği
Ahmet HANÇER, Enocta
Ayşe KULA, MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü
Barış ÇOBAN, Doğuş Üniversitesi
Bora ATAMAN, Doğuş Üniversitesi
Burak ŞİŞMAN, İstanbul Üniversitesi
Cemal AKTÜRK, Kilis 7 Aralık Üniversitesi
İrfan ŞİMŞEK, İstanbul Üniversitesi
Mehmet ALBAYRAK, Süleyman Demirel Üniversitesi
Mehmet GÜRSOY, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği
Melih ENGİN, Uludağ Üniversitesi
Murat ATEŞ, Celal Bayar Üniversitesi
Mustafa Özhan KALAÇ, Celal Bayar Üniversitesi
Mustafa SAĞLAM, Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı
Müge ADNAN, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Seda TOLUN, İstanbul Üniversitesi

Sekreterya
Elif KARTAL, İstanbul Üniversitesi
Serra ÇELİK, İstanbul Üniversitesi
Şebnem ÖZDEMİR, İstanbul Üniversitesi
Zeki ÖZEN, İstanbul Üniversitesi
Fatma Önay KOÇOĞLU, İstanbul Üniversitesi
Mehmet Selim DERİNDERE, İstanbul Üniversitesi
Emre AKADAL, İstanbul Üniversitesi
Nimet KUYAR, İstanbul Üniversitesi
İlkim Ecem EMRE, İstanbul Üniversitesi
Elif ZEYTUN, Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı

Bilim Kurulu
Ali Aydın (İstanbul Üniversitesi)
Ali Yazıcı (Atılım Üniversitesi)
Alptekin Erkollar (Sakarya Üniversitesi)
Anca-Olga Andronic (Spiru Haret University, Romanya)
Asuman Duatepe Paksu (Pamukkale Üniversitesi)
Aydın Akan (İstanbul Üniversitesi)
Aytekin İşman (Sakarya Üniversitesi)
Burak Şişman (İstanbul Üniversitesi)
Christina Banou (Ionian University, Yunanistan)
Çiğdem Selçukcan Erol (İstanbul Üniversitesi)
Danguole Rutkauskiene (Kaunas University, of Technology, Litvanya)
Deniz Herand (Marmara Üniversitesi)
Emilia Janigova (Catholic University, Slovakya)
Emine Şenyuva (İstanbul Üniversitesi)
Eralp Altun (Ege Üniversitesi)
Erkan Çalışkan (Niğde Üniversitesi)
Eyüp Akçetin (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi)
Fahriye Altınay (Yakın Doğu Üniversitesi)
Feza Orhan (Yıldız Teknik Üniversitesi)
Gonca Telli Yamamoto (Maltepe Üniversitesi)
Gülser Acar Dondurmacı (İnternet Teknolojileri Derneği)
Gürhan Çiftçioğlu (İstanbul Üniversitesi)
Hafize Keser (Ankara Üniversitesi)
Hakan Tüzün (Hacettepe Üniversitesi)
Hedviga Palásthy (Catholic University, Slovakya)
Hulusi Gülseçen (İstanbul Üniversitesi)
Hünkar Korkmaz (Akdeniz Üniversitesi)
İnci Zaim Gökbay (İstanbul Üniversitesi)
İrfan Şimşek (İstanbul Üniversitesi)
İsmail Özmen (İstanbul Üniversitesi)
Jan Guncaga (Catholic University, Slovakya)
Janka Majherova (Catholic University, Slovakya)
Kürşat Çağıltay (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Lina Yordanova (Trakia University, Bulgaristan)
M. Emin Mutlu (Anadolu Üniversitesi)
M. Erdal Balaban (Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı)
Malgorzata Pakowska (Katowice University of Economics, Polonya)
Mehmet Albayrak (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Melih Engin (Uludağ Üniversitesi)
Murat Gezer (İstanbul Üniversitesi)
Mustafa Aksu (İstanbul Üniversitesi)
Müge Adnan (Muğla Üniversitesi)
Natalija Lepkova (Vilnius Gediminas Technical University, Litvanya)
Nazlı Arda (İstanbul Üniversitesi)
Nergiz Çağıltay (Atılım Üniversitesi)
Nurettin Şimşek (Ankara Üniversitesi)
Orhan Torkul (Sakarya Üniversitesi)
Pedro Isaias (Portuguese Open University, Portekiz)
Petros Kostagiolas (Ionian University, Yunanistan)
Piet Kommers (University of Twente, Nederlands)
Rafiq Islam (Dalhousie University, Kanada)
Razvan-Lucian Andronic (Spiru Haret University, Romanya)
Róbert Jager (Matej Bel University, Slovakya)
Robertas Damasevicius (Kaunas University of Technology, Litvanya)
Rushan Ziatdinov (Keimyung University, Güney Kore)
Seda Tolun (İstanbul Üniversitesi)
Selim Yazıcı (İstanbul Üniversitesi)
Sevinç Gülseçen (İstanbul Üniversitesi)
Sibel Aylin Uğur İşeri (İstanbul Üniversitesi)
Silvia Matusova (Catholic University, Slovakya)
Sushil K. Sharma (Ball State University, A.B.D.)
Ş. Alp Baray (İstanbul Üniversitesi)
Şeref Sağıroğlu (Gazi Üniversitesi)
Şerife Ak (Adnan Menderes Üniversitesi)
Tuncer Asunakutlu (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi)
Ufuk Çelik (Balıkesir Üniversitesi)
Uğur Demiray (Anadolu Üniversitesi)
Vaidotas Trinkünas (Vilnius Gediminas Technical University, Litvanya)
Valentina Dagiene (Vilnus Üniversitesi, Litvanya)
Viera Bednarova(Catholic Üniversitesi, Slovakya)
Yalçın Özkan (İnternet Teknolojileri Derneği)
Zehra Altınay (Yakın Doğu Üniversitesi)
Zerrin Ayvaz Reis (İstanbul Üniversitesi)
Zeynel Cebeci (Çukurova Üniversitesi)
Zuhal Tanrıkulu (Boğaziçi Üniversitesi)
Zümrüt Ecevit Satı (İstanbul Üniversitesi)